Dagindeling zaterdag 16 maart 2019



Dagindeling Cello  Download de dagindeling


Categorie I
Aanvang 09:30

Zaal 3.08

   Deelnemer   Concourstijd Categorie Pianobegeleiding Inspeeltijd
1 Marco Keizer 09:30 I Mark van Hoof 09:00
2 Stacik Ploeg 09:40 I Danik Ploeg 09:10
3 Lasse Reijnen 09:50 I Hülya Keser 09:20
4 Mathis Raykov 10:00 I Iassen Raykov 09:30
5 Isabel Cox 10:10 I Felix Justin 09:40
6 Merel Coster 10:20 I Onno Coster 09:50
7 Rokus Ganzeveld 10:30 I Henk Nichting 10:00
8 Joshua Hassler-Forest 10:40 I Marta Liebana 10:10
 9 Julie Bruers 10:50 I David Wildemans 10:20 
  PAUZE 11:00      
10 Vera Teunissen 11:20 I Jorrick Simmes 10:50
11 Thies de Boorder 11:30 I Jaap Brackman 11:00
12 Tudor Marin 11:40 I Henk Nichting 11:10
13 Elin Wiedenhof 11:50 I David Wildemans 11:20
14 Hananja van Haaften 12:00 I Jorrick Simmes 11:30
15 Lilian Touray 12:10 I Daniël van de Hoeven 11:40
16 Donna van Leeuwen 12:20 I Natasja Douma 11:50
17 Gunnar Kneppers 12:30 I Jaap Brackman 12:00
18 Sam Röell 12:40 I Joke van Haeringen 12:10
19 Lau Pieter Pevenage 12:50 I Jorrick Simmes 12:20

14:35   Bekendmaking uitslag in de Reulandzaal
15:00   Nabespreking met alle deelnemers in zaal 3.08


Categorie II
Aanvang 09:30

Reulandzaal

   Deelnemer   Concourstijd Categorie Pianobegeleiding Inspeeltijd
1  Aymara Gosen 09:30 II  Jorrick Simmes 09:00
2  Karel-Jan Karels 09:42 II  Jankees Karels 09:12
3  Marleen Pereira 09:54 II  Vesna Dimcevska 09:24
4  Douwe Eisses 10:06 II  Michael Gan 09:36
5  Bart van de Lint 10:18 II  Jorrick Simmes 09:48
6  Jolijn Zoutendijk 10:30 II  Jaap Brackman 10:00
7  Andrej van Brakel 10:42 II  Anastasia Satunova 10:12
8  Lola Jurakic 10:54 II  Natasja Douma 10:24
  PAUZE 11:06      
9  Mare Plantinga 11:20 II  Adriaan Plantinga 10:50
10  Isaac Lottman 11:32 II  Marta Liébana 11:02
11  Fama Koning 11:44 II  Hilde Stolker 11:14
12  Sytze Mathijsse 11:56 II  Mathijs Jongen 11:26
13  Juju Koot 12:08 II  Marjon Ittner 11:38
14  Nina Rosbergen 12:20 II  Marta Liebana 11:50
15  Joaquin de la Cruz Tortosa 12:32 II  Henk Nichting 12:02
16  Jitske Wildemans 12:44 II  David Wildemans 12:14
17  Sybren de Vries 12:56 II  Gabrielka Clout 12:26

17:30   Bekendmaking uitslag in de Reulandzaal
aansluitend individuele jurygesprekken


Categorie III
Aanvang 15:00

Reulandzaal

   Deelnemer   Concourstijd Categorie Pianobegeleiding Inspeeltijd
1  Karla Röckmann 15:00 III  Marta Liébana 13:30
2  Birgit Kooiker 15:15 III  Marta Liébana 14:00
3  Fabius Beelaerts 15:30 III  Marta Liébana 14:30
4  Tjitte van den Bedem 15:45 III  Jorrick Simmes 15:15
   PAUZE 16:00      
5  Norine Rijksen 16:15 III  Vesna Dimcevska 15:45
6  Hannah Sohn 16:30 III  Marta Liébana 16:00
7  Hannah de Koning 16:45 III  Méline Yeghoyan 16:15

17:30   Bekendmaking uitslag in de Reulandzaal
aansluitend individuele jurygesprekken



Dagindeling Cello  Download de dagindeling